KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14011034
nr 1401 1034
Kopia efter Franz Xaver Winterhalter. Dam med pärlcollier. Bär signatur. Olja på duk, 71x57 cm, yttermått inklusive ram: 90x78 cm
Kondition: krackeleringar, slitage
måndag 31 maj 2021
kl 20:31:38
- Klassiska
31 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska